Eesnahal valulikud haavandid 03.08.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen avastanud peale vahekorda(mitte alati) et eesnahal on väikesed haavandi nagu pildil. Nad paranevad 3-4 päevaga ja peale seda võib näiteks kuu aega olla vahekordasid ilma igasuguste probleemideta, aga kindlasti kord kuus kordub olukord. Üldjuhul nad ei kipita, pigem on sügelus, aga valu teeb siis, kui eesnahka tagasi tõmmata. Olen püsisuhtes ja eelnevalt teiste naistega sellist probleemi esinenud ei ole.

Abile lootes

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline suveprobleem. Viimased vastused pea kõik sellest vallast. Lugege ka eelmiseid. Põhjuseks ilmselt muutused partneri tupe mikroflooras. Kui kord kuus, siis seda enam - ilmselt tsüklist tingitud muutused. Antud juhul tuleks põletikuuuringud teha üheaegselt mõlemal osapoolel. Tulge vastuvõtule.