Munandi kotile tekivad paar aastat ohatise taolised haavandid, mis sügelevad ja on valulikud öösel ei lase magadad 01.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Munandikotil tekivad ohatisetaolised haavandid

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere!Võimalik, et tegemist on genitaalherpesega (suguohatis),tavaliselt ACIC (Zovirax) kreem peab aitama, ta on käsimüügist apteegis. Võite määrida peale kreemiga (näiteks neutraalse pH-ga beebikreem niisutaja) on apteegis saadaval ilma retseptita. Kui see ei aita, soovitan pöörduda nahaarsti (dermatoloogi) juurde.