Lühed/haavandid eesnahal ja punn peenisepeal 16.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millest on tekkinud lõhed/haavandid eesnahale ja kolm päeva tagasi avastasin ka punni peenisepeal. Eesnahk on tänaseks paiste läinud ja väga tundlik, ning valulik. Urineerida on võimalik ainult nii, kui paistetanud eesnahk tagasi tõmmata ja uriin eesnahaga kokku ei puutu.

Vajadusel saan ka edastada veel pilte sümptomitest.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Juba vastatud, aga tõesti kole, ilmselt mädane põletik.