valulik peenise ots 21.02.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul mõni aeg tagasi tekkis kuidagi ootamatult tugev valu peenise peas ja eesnahal ning eesnahk läks paiste ning olid haavandid ja kohati tõmbus eesnahk kokku,nii et üle pea on teda valus tõmmata,varem pole eesnaha elastsusega probleeme olnud!
Praegu on haavandid veidi järgi andnud,kuid sümptomid on ikka samad ning vahepeal ka eesnahk väga sügeleb!
Soovisin peale nende sümptomite avaldumist ka suguhaiguste arstile pääseda,kuid mulle pakuti varaseimat aega alles mai kuusse ja siis ma siin nüüd mures olengi!!!
Käisin novembri lõpus Tais puhkamas...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on siis ilmselt üsna tugeva eesnahapõletikuga. Haavandid näitavad, et ilmselt mikroobse põhjusega. Kui probleem on pikemalt kestnud, siis vaevalt, et see ilma välise abita täielikult taandub. Meestearstile pääseb oluliselt lühema ajaga kui 2-3 kuud. Kui need variandid ei sobi, võite alati kõigi oma tervisemuredega pöörduda oma perearsti vastuvõtule.