ehmatav valu 29.06.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, jutus selline asi, et mul arvutitaga olles hakkas, ei tea mis põhjusel, kergemalt valutama, munanditest ülevalpool kõht, selline tuim valu, mis tekib n: kui oled palliga munadesse saanud, mitte kohe seda lööki tekkiv valu vaid natuke hiljem all kõhuosas, kergelt olid siis munandid ka tundlikud, läksin pikali, tuim valu kestis kusagil 1h, valu hetkel enam pole, aga vasakpoolne munand on grammikene tundlikum kui teine, mis võib olla põhjuseks

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem tänaseks möödunud ei ole, siis tasuks kiiresti aeg meestearsti vastuvõtule kirja panna. Kui kadunud ja enam ei kordu, siis unustage ära. Tüüpiliseks põhjuseks on alaäge sugutrakti põletik ja harvemaks munandi mittetäielik pöördumine. Igaks juhuks tasuks kanda vähe tihedamaid aluspükse.
Edu soovides
Margus Punab