Milles probleem ? 15.05.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Hiljuti täheldasin sellist probleemi: pärast urineerimist aga ka urineerimise ajal on selline imelik tulitav tunne peenise otsas. Aeg-ajalt on ka lihtsalt istumise aeg koguaeg urineerimisvajaduse tunne, seda mitte põie kaudu vaid just peenise kaudu - justkui oleks vajadus koguaeg urineerida. Rõhutan - seda tunnet tekitab peenise ots. Ei oska ise mingit loogilist seletust leida, kuna probleem ilmnes üsna äkki. Seksuaalpartner on üks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenise otsa valu ja ebamugavustunne on üheks tüüpiliseks eesnäärme põletiku tunnuseks. Samas suunas viitab ka sagenenud kusemissagedus. Soovitan uuringutele tulla. Vaatamat ühele partnerile tuleks välistada ka leebemate suguhaiguste võimalus.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik? Teie arvamus võeti arvesse.

Nõuanded teemal: Meestearst

orgasm

Tere, olen 23a noormees ja viimasel kuul on tekkinud probleem minu orgasmis. Minu seemnepurse on teravat valu tekitav. Milles on probleem, mida peaksin ette võtma?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Enamasti on sellise muutuse põhjuseks sugutrakti krooniline põletik või suguhaigus. Soovitan vastuvõtule tulla. Eelnevalt lugege läbi portaali sektsioon tasub teada / uuringud meestele.
Edu soovides
Loe edasi

peenise jäigastumine

mul on selline probleem, et mu peenis jäigastub väga tihti ning niisama. ise olen 19-aastane. milles võiks probleem olla?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegu on noore, terve ja hormoonidest pulbitseva mehe keha loomuliku reaktsiooniga. Kas eneserahuldust kasutate?
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

Milles probleem?

Tere Dr. Punab!

Olen 22a. noormees ja mul on selline probleem, et suguti nagu ajaks nahka. Pesen sugutit iga päev, kuid isegi natukene aega pärast pesemist kui näpuga tõmmata tuleb eesnaha ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Arvata võib, et tegemist on eesnaha põletikuga. Soovitan vastuvõtule tulla. Optimaalse uuringute skeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus ...

Loe edasi

fimoos peenisel

olen 19 peatselt 20 aastane noormes aga on üks probleem.....peenisel on fimoos ja seda on palju....milles asi olen siin eelnevaid artikleid lugenud ja sealt on millegi pärast koguaeg peenise vähk silma ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ilmselt ajate segamini fimoosi ja eesnaha põletiku. Soovitan konsulteerida meestearstiga.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

potents

olen 21.a naisega olles ei lähe mul kõvaks. muidu on kõik korras, milles võib probleem olla.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist ilmselt sageli esineva sekuaaldebüüdi murega. Samal teemal olen varem korduvalt vastanud - seega lugege vanemaid vastuseid.
Edu
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: