Eesnaha valulikus 05.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere, on tekkinud onaneerimisel ning seksimisel selline probleem et kui eesnahka alla tõmmata paar korda läheb suguti eesnahk marraskile ning muutub valulikuks, mäletan oli aasta tagasi samuti see probleem, kadus äkitselt ära, ning nüüd on tagasi.

mis lahendus sellele probleemile oleks

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on põhjuseks eesnaha krooniline põletik. Lahenduseks on teie enda ja ka partneri korralikud uuringud sugutakti põletike suhtes. Suur osa eesnaha põletikest on seotud just partneri tupe väheaktiivsete põletikega.
Edu soovides
Margus Punab