Urineerimise algus valus 26.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Urineerimse algus on valus mis on tunda suguti peas.Kui esimene kogus ära tuleb siis valulikus kaob.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pesu põhjustab sellist muret väga harva. Soovitan välistada sugutrakti põletikud. Esmasjoa kuse analüüsiga kusiti põletiku ja kui see korras, siis vajadusel ka eesnäärmepõletiku, mis võib ilmneda sama kaebusega. Tulge vastuvõtule!