Peenise naha all pikk kõva jõhvi taoline asi! 03.03.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Avastasin täna hommikul ärgates erekteerunud peenise vasakul küljel naha all pika juurest kuni vist tipuni ulatuva sellise käega katsudes jõhvja või usja kõva moodustise! Erektsiooni kadudes teda tunda pole! Ja see täna öösel tekkinud kuna eile kindlasti polnud!
Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Muretsemiseks põhjust ei ole.
Tegemist on suure tõenäosusega umbunud lümfisoonega. Selles süsteemis toimub ümberkõlastusi päris sageli. Suure tõenäosusega hakkab see väät mõne päeva pärast taanduma ja paari nädala pärast ei pruugi seda enam leida. Kui siiski elukvaliteeti häirib, siis tulge vastuvõtule.