liiga kiirelt läheb lahti 22.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma ei saa aru ? Viimase poole aasta jooksul läheb mul naisega seksides pauk lahti umbes minutiga!!!Olen 35 , naine 36 . Varasematel aegadel tegime ikka pikki "seksimaratone" , aga nüüd lõpeb kõik kohe ära .

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ju siis on mingi haigus siginenud. Kõige sagedasemateks hilistekkega varase seemnepurske põhjusteks on sugutrakti krooniline põletik, meesuguhormoonide taseme langus või algav erektsioonihäire. Kõik need probleemid ja ka puhas varane seemnepurse on ravitavad.
Edu soovides
Margus Punab