Solge munandi kotis 06.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul selline mure, et pikemat aega olen juba tundnud, et munandi kotis on vasakust munast vasakul mingi soolika taoline ollus. Valu ta pole teinud ja sellepärast pole tähelepanu pööranud. Aga äkki on tegemist millegi tõsisega.
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist munandikoti veenilaiendiga. Täpse diagnoosi saab panna siiski vaid peale teie läbivaatust. Soovitan tulla vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab