Veresooni meenutav kobar munandi kotis. 12.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Põhikooli ajal sain lõõgi munanditesse. Hetkel kaebusi ei ole. Vasaku munandi koti ääres on lihtsalt tunda sellised veresoonte taolised kobaras moodustised katsudes. Munand on terve. Dilaatorit kasutades peale erektsiooni oli tunda natuke kerget valu vasaku munandi juures, see polnud jääv.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vabandust, aga kahjuks ei saa midagi aru. Mis asi on dilaator jne. Kui on mure kehaliste muutuste pärast suguelundite piirkonnas, siis soovitan soojalt meestearsti visiiti. Peale läbivaatust on kõik küsimused oluliselt selgemad.