Kipitav tunne 06.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem selline, et viimased paar kuud on tekkinud kipitav tunne enne urineerimist ning ebameeldiv tunne alakõhus. Urineerimise ajal seda nagu pole. Algas probleem sagenenud urineerimisega kuid uriini analüüsid põiepõletiku kohta olid korras. Suundusin suguhaiguste kontrolli ning lasin teha võimalike sümptomitega suguhaigustele ka analüüsid, mis nagu oodata oligi, osutusid ka negatiivseteks.
Praeguseks on küll sagenenud kusemine kadunud, kuid kipitav tunne enne urineerimist aeg-ajalt ikka alles, ka parem munand kipub seemnepurske ajal vahel "kaduma" ning tekkinud on ka peale urineerimist järeltilkumine mida enne polnud....
Milles võiks olla probleem ning kelle poole pöörduda, millised analüüsid vajadusel teha, mis need maksavad jne. Ise elan Tallinnas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on probleemiks eesnäärme põletik. Soovitan tulla vastuvõtule. Haiguse optimaalse käsitluse leiate portaali sektsioonis Tasub teada / Kiiruuringud meestele. Samad eelnevad uuringud saate Tallinnas teha HTI laboris.
Edu soovides
Margus Punab