Meestekliiniku külastusaja broneerimine 17.06.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Soov külastada Teie vastuvõttu Tartus v. Tallinnas, kuna viimasel ajal olnud kohati tulitav/kipitav tunne peenisepea piirkonnas. Kipitav tunne esineb niisama, kui ka urineerides - vahest ka tunne, et tuleb wc-d külastada tihedamalt kui varem. Tööst lähtuvalt pole olnud võimalik koheselt arsti juurde pöörduda, kuid välismaise apteegi tavamüügist sai leitud ravimid: Cystinolakut ning Canephron, mis oluliselt olukorda ei muutnud. Kui juba arsti juurde tulekuks läheb, siis sooviks teha ka spermauuringu, et lähitulevikus laste planeerimise suhtes kindel olla. Vaadates meestekliiniku kodulehte, pole päris kindel mis uuringule ennast registreerima peaks; kui pikad on järjekorrad perearsti saatekirjaga ning kui kiiresti pääseb löögile tasulist teenust kasutades? Infoks veel, et suguhaigust endal ei kahtlusta, kuna viimased 7 aastat olnud kindel seksuaalpartner ning eelnevalt puuduvad igasugused kaebused antud valdkonnas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin tuleks eelkõige keskenduda eesnäärmepõletiku uuringutele. Soovitaksin siiski alustada arsti vastuvõtust. Tartus saame kõik vajalikud uuringud (ultraheliuuring, eesnäärme sekreedi test ja vajadusel ka vereanalüüsid) ära teha ühe päeva jooksul. Järjekorra kohta saab täpseima info meie sekretariaadist, kas e-maili või ehk kiiremini telefoni teel.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Punased laigud

Tere! Kas need laigud peenisel võivad olla mopeediga sõitmisest, sest sõitsin eile mopeediga Tallinnast Tartu või on haigus?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kui on värske muutus, siis ilmselt tõesti miski põletik.
Kui paari päevaga ei taandu või kui mopeediga sõitmise kõrva on olnud ka miskeid seksuaalseid tegevusi, siis tasuks meestekliiniku noorte ...

Loe edasi

Põletik.

Tere.
Soovin retsepti ravimile Fucicort,kuna põletik ei ole päris kadunud annab tunda kui ei määri vana tuub hakkab lõppema.
...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kahjuks Kliinik.ee süsteemi kaudu kordusretsepte väljastada ei saa. Aidata saab aga meestekliiniku sekretariaat. Saatke vastav soov e-mailil: meestekliinik@kliinikum.ee

Loe edasi

Retsept

Tere, käisin teie vastuvõtul 2019 või 2020 talvel erektsiooni probleemi pärast ja te kirjutasite mulle tenafili ravimit, et oleks uut retsepti vaja, ravim sobis päris hästi.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tore, et ravimist abi saite!
Kliinik.ee ja Kliinikum on väga erinevad asjad.
Siit portaalist pole mul kahjuks midagi võimalik välja kirjutada.
Selleks peab pöörduma ikka meestekliiniku ...

Loe edasi

Laigud peenisel

Sooviksin abi, aga kuna kõik asutused on hetkel kinni, siis ei saa kuhugi pöörduda.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist on suhteliselt harvaesineva kroonilise peenise pea ja eesnahapõletiku vormiga. Ravi on olemas.
Tulge vastuvõtule. Sellise muutuse puhul tellige meestekliiniku registratuurist koheselt arsti ...

Loe edasi

Tihe urineerimine ja pakitsus

Tihe urineerimine

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Esiteks, Viljandis saite käia uroloogi, mitte meestearsti vastuvõtul.
Kirjeldate suure tõenäosusega üsna tüüpilist eesnäärmepõletiku haigusjuhtu.
Uriini analüüs siin palju ei aita. Diagnoosimiseks ...

Loe edasi

Ravimid

Käisin dr. Punab'i juures eesnäärme põletiku ravimas. Dr kirjutas välja ka erektsiooni soodustavad tabletid. Kas oleks võimalik veel paar originaali doktoril mulle välja kirjutada?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Selleks tuleks Teil ühendust võtta otse TÜ kliinikumi meestekliiniku registratuuriga!
meestekliinik@kliinikum.ee
Ilma visiiti vormistamata pole ravimit võimalik kirjutada.

Loe edasi

Viljakus

Tere! Mure selline, et 1aastasena oli mul munandites vesi. Kas olen selle tagajärjel nüüd viljatu? Ja, kas tasuks kontrollida? Ja, kus kohas kontroll tehakse? Ja, mis hind?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kõik operatsioonid munanditel suurendavad vähe viljatuse riski. Siiski on enam kui 90% sedatüüpi operatsiooni läbinud meestest kenasti normaalse viljakusega. Kui süda rahu ei anna, siis tasuks kontrolli ...

Loe edasi

peenis teeb valu

peenis teeb valu, valu on justkui kuseteedekanalis, eesnaha all on nagu imelikud pisikesed valged täpid ning vasakul ülaseljas on tunda ebameeldivat tunnet.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Vaevused kompleksis (va ülaselja valu) viitavad sugutrakti kroonilisele põletikule. Mis otsast probleemi harutama hakata sõltub suuresti läbivaatuse tulemusest. Ilmselt peaks alustama suguhaiguste uuringutest. ...

Loe edasi

Tere

Kas Tallinnas saab teha HIV testi, mis põhineb viiruse RNA määramisel ja annab tulemuse 3 nädalat peale võimalikku nakatumist. Ja kui kindel see test ikkagi on?
Teadmatus ja hirm ajavad hulluks.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Saab teha Meestekliiniku Tallinna filiaalis. Test on väga täpne. Arvan ka ise, et pole õige inimest kolmeks kuni kuueks kuuks hirmu tundma jätta.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

soovim abi

Kui avatakse meestekliiniku uksed Tallinnas siis kus? Kas hakkate ka ise Tallinnas vastuvõtte tegema ja millisest kohast saaks leida sellealast infot sest Tartus käia ei saa?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kliiniku uksed peaksid avanema märtsi alguses. Registreerimine algab nädala pärast tel. 7318008. Asukoht Gonsiori 3, II korrus. Ise hakkan Tallinnas vastu võtma 4-6 päeva kuus.
Edu soovides
Margus ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: