Urineerimine 02.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 17a noormees.Urineerimisel eraldub uriinile lisaks ka aeg-ajalt ka spermat,lihtsalt puhtjuhuslikult koos uriiniga mitte mingit erutavat faktorit ei ole vahetult ennem seda olnud.Valulikkust ei tekita.Mõni aeg tagasi oli üks munand valulik ja natuke ülevalpool paremal oli kaa valu,käisin meestearsti juures aga ta ei osanud valule seletust leida.Millest selline asi tuleneb? mida teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitaksin siiski teha sperma analüüsi põletiku suhtes. Valu ja eritus lähestikku on kahtlased. Kui seemnepurskeid on harva, siis võib seemnepõiekeste ja eesnäärme sekreet väljuda iseenesliku seemnepurke või ka lihtsalt kusega.
Edu soovides
Margus Punab