Kerge tuikamine vasakus munandis ja urineerimine liiga lühike 26.06.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekitab muret selline asi et vasak munand kergelt tuikab ja urineerimine liiga lühike?
Pole peale oma elukaaslase kellegagi ilma kaitsevahendita vahekorras olnud ja elukaaslasel haigusi pole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munandivalu põhjuseks on tüüpiliselt ka sugutrakti-eesnäärme põletik või munandit varustava närvijuure ärritus. Kuna ka kusemishäire, siis kahtlustaksin esmajoones siiski eesnäärmepõletikku. Tulge uuringutele!