peavalu vahekorra ajal 22.05.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Millest võib tekkida seemnepurske ajal alati tugev peavalu ja südamepekslemine. Kas peaks pöörduma arsti poole ja kui siis millise. Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teie nähud viitavad närviregulatsiooni häiretele. Organism reageerib mingitele stiimulitele ülemääraselt.

Abi tasub otsida siis kui probleem häirib elu kvaliteeti. Otsuse kas pöörduda arsti poole peate tegema siiski ise.

Esmalt võiks pöörduda meestearsti poole. Vajadusel konsulteerime ka teiste erialade spetsialistidega.

Edu soovides

Margus Punab