Epilepsia jood või tikid 24.10.20 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Lapsel diagnoositi mõni aasta tagasi epilepsia kuna tal hakkasid käed ja jalad tõmblema ja ta vaatas ühte kohta aga teadvuse kaotust ei ole kunagi olnud. Ta reageerib ümbrusele aga lihtsalt ei suuda lõpetada neid liigutusi. Need mööduvad ise. Peale seda kõik korras. Samas EEG uuring on alati olnud korras. Momendil on laps saanud ka diagnoosiks ATH ja küsimus selline et kas tal võis tegelikult olla tikid ja epilepsia tegelikult ei olegi? Hetkel raviks saab orfiril 150mg 1 tbl hommikul ja 2 tbl õhtul.

Lugupidamisega,

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
kahjuks ei ole võimalik nende andmete baasil vastust anda. Soovitan pöörduda laste neuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt