Lapse peavalu 30.01.17 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu 11-aastane tütar kaebab aeg-ajalt peavalu üle. See ilmneb pea järsul liigutamisel või kiirel püsti tõusmisel. Õnneks läheb küll valu kiiresti üle, aga see on piisavalt tugev valu, et laps haarab peast ja oigab selle peale. Kas see võib olla midagi sellist, mille pärast peaks muretsema?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast!
Arvan, et peavalu on seotud sinusiidiga, mis on tõenäoliselt paranemisjärgus.
Lugupidamisega
Anu Sööt