Kui hambad ei tule.. 25.06.14 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Laps on 1 aasta ja 2 kuu vanune ning meil on siiani tulnud ainult üks alumine hammas. Esimene hammas tuli ka alles 1 aastaselt ja nüüd ei ole hambaid rohkem tulnud. Kas see on normaalne või peaks juba muretsema ja pöörduma spetsialisti poole?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
muretsemiseks ei ole põhjust. Osadel lastel tulevadki hambad hiljem. Soovitan jätkata D.vitamiini andmist ka suvel.
Lugupidamisega,
Anu Sööt