Ägedalt protestiv 4-aastane poiss 12.03.13 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Palun nõu, kuidas aidata 4a11kuust poissi, kes lasteaias ägedalt protestib talle ebameeldivate tegevuste vastu: nt ei taha ettenähtud ajal õue minna ja õueriideid selga panna, hiljem ei taha õuest tuppa tulla ja võib õpetajat jalaga lüüa ning tema suunas sülitada, mõnes tunnis ei taha kaasa teha ning võib jätta ülesande poolikuks või teha lohakalt või kogu laua paberitest puhtaks pühkida, õhtul ei taha lasteaiast koju tulla ja protestiks poeb oma riidekappi peitu või tõstab laua õhku ja laseb kolksatusega maha kukkuda.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Noormehel on olulised käitumisprobleemid. Arvan, et peaksite pöörduma perega psühholoogi vastuvõtule, et sellise käitumise põhjus välja selgitada ja siis ka vastavat abi saada.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
Anu Sööt