Lutipudel 01.12.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Minul selline suur mure.,Mul 3 aastane autislik poiss keeldub söömisest.Saab lutipudelit tutteli 4 .Küsimus.Kui laps saab piimasegu Kas see lõpuks tervisele kahjulikusk ei muutu? Ma pakun erinevaid toite küll aga ta läheb endast välja ja hakkab löömaja nutma . kaal on 17 kg . B12 vitamiini näit oli 1457 . Ma ei oska enam midagi teha .

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast, kuid mina ei ole õige inimene vastama.Pöörduge laste psühhiaatria õe poole. Mõned soovitused siiski. Püüdke pudelisse vähehaaval piima sisse panna püreed. Andke leivatükk kätte-ehk hakkab sööma. Tegelikult vajate toitumisnõustajat, kellel on kogemus autistlike lastega.
Edu Teile!
Anu Sööt