beebi krambid? 03.01.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere ,meie beebi sai just IV kuuseks,umbes II kuuselt oli tal selline pea väristamine tissitamise ajal,ei osanud midagi mõelda,,siis nüüd taas olnud selliseid käte ja peaga krambitamist(ei oska öelda mis see on..?)Nüüd viimased hood on olnud peale nutmist ,,ja just söömise ajal,,endal silmad kinni ja krmbitab?Ehmatan ära ja äratan ta ülesse,,muidu ei teagi kui kaua see asi kestaks?Mis see võib olla...oleme nüüd massazis käinud 9X.Päris beebina oli ka lõua väristamine..Neoroloogile aeg alles 1kuu pärast?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere veelkord,
kui väristamine on Teie poolt katkestatav, siis ei ole tegemist krampidega. Palun tulge vastuvõtule,
on olemas ka cito ajad.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt