5. kuune 05.08.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Meie 5,5 kuune tütar teeb imelikku grimassi. Tõmbab nina ja kulmud kortsu ning nohiseb veidi kurjalt. Teeb seda ikka mitmeid kordi järjest. Mida ta sellega väljendada tahab?
Ja kas madalast voodist põrandale kukkumine võib midagi tõsist põhjustada?
Muidu on tüdruk rõõmsameelne, terve ja hästi kasvav beebi.
Ette tänades

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Kui beebi grimassitab, siis soovitan teda kindlasti lasteneuroloogile näidata.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt