Öine alla pissimine 19.04.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

3a poiss on hakanud öösiti alla pissima ja see on kestnud viimased 2 nädalat aga enne seda ei olnud mingit probleemi alla pissimisega. Päevase magamise ajal ja muidu ka käib ilusti potil. Laps ise ei kurda mingit valu, väliselt ei paista ka haige olevat on energiline, rõõmsameelne ja toitub hästi. Millest selline öine alla pissimine tingitud on ja kas sügav uni võib üheks põhjuseks olla. Mida peaks ette võtma? Ette Tänades.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan siiski pöörduda lastearsti vastuvõtule, et vastavad uuringud teha. Öine allapissimine( kui laps oli juba varem kuiv) on sageli seotud elumuutustega(näiteks lasteaeda minek).
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt