tihe pissimine 28.08.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere . Minu 5 aastane laps oli kevadel põiepõletikus . Arst kirjutas lidaprimi . Sai nagu terveks , selles mõttes , et pissiproovid olid korras . Suvel oli ka nagu enam vähem . Nüüd on pikemat aega nii , et laps käib tihti pissil , aga eriti midagi potti ei tule . Tegime jälle pissiproovid , kõik korras . Arst arvab , et närvidest . Öösiti alla ei pissi . Mida te soovitate , milles probleem võib olla . Ette tänades .

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Soovitan Teil pöörduda Tartu Ülikooli Lastekliinikusse dr. Aili Traadi vastuvõtule. Otsuse, millega on tegemist, saab langetada peale täpsemaid uuringuid.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt