beebi mure 08.02.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

1 kuusel beebil väriseb aegajalt lõug ja vahel ka käsi ning üks jalg. Magades on mõnikord pea taha suunatud. Ühest artiklist lugesin, et sellele tuleb tähelepanu pöörata. Mis see on ja kas see kaob kasvades ära? Sünnitus kulges hästi, ainult lapsel oli nabanöör kaelaümber, aga hindeks saime 9. Muidu on ta aktiivne ja sööb hästi. Palun aidake.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast. Kui probleem 2 kuu vanuseks ei kao, siis soovitan lasteneuroloogi vastuvõtule pöörduda.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt