2 nädalane imik ja hääl ära . 15.06.18 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Imikul on läinid hääl ära. Kas peaksin muret tundma ning arsti poole pöörduma (perearst teisipäeval)? Kuskil portaalis kirjutas et läheb ise üle. Nutta pole saanud tal lasta , kuna koguaeg on rinnal. Väljas oleme käinud ka korra ning omast arust külmetanud ei ole teda .
Muidu sümptomeid nagu köha ja nohu ei tähelda . Vahepeal aevastab ning luksub .

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kui lisaks häälekähedusele muid nähte (köha, nohu, palavik, rahutus) pole, laps sööb hästi ja magab tavapäraselt, siis võite last jälgida ning tõenäoliselt möödub kähedus iseeneslikult.

Lugupidamisega,
Tiia Voor