Pidev köha ja palavik õhtuti 05.06.12 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Tere... mure selles, et haigeks jäin esimest korda selle aasta jaan. algas palavikuga ja kui ma õieti mäletan ka kerge köhaga...perearstile pöördusin märtsis, kuna köhahood olid pievad ja palavik õhtuti kuni 38-39 kraadi... mingit ravi ei määratud, kuna kopsupilt midagi ei näidanud...öeldi, et mingi viirus ilmselt... või on palavik psüühiline, kuid see köha on siiamaani ja hommikuti pean meeletult röga välja köhima...palavik kimbutab ka õhtuti, pidevalt on jõuetuse tunne, eriti kui peab midagi füüsilist tegema, siis hakkan hingeldama ja tekkib hingemattev köhahoog... on tekkinud isutus, millega on kaasnenud ka kaalulangus:( ühesõnaga ei tea, kuhu või kelle poole peaksin pöörduma, et oma vaevustele abi saada...

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Kuna tegemist on kroonilise köhaga ja , siis peaksite pöörduma kopsuarsti vastuvõtule. Tartus on etteregistreerimise telefon 7318911. Niisiis, ootan vastuvõtule, et püüda leida teie kaebuste põhjus