Inetu moodustis näol 28.06.22 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Umbes aasta jooksul on arenenud selline ebaesteetiline “sarv”. Algul pidasin vistrikuks, aga katsudes selline kõvemapoolne ega taha kuskile kaduda. Vaevusi ei tekita, aga häirib.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Foto järgi hinnates võiks tegemist olla naha-aluskoe healoomulise kasvaja - ateroomiga. Foto põhjal muidugi 100 %-list vastust anda ei saa. Soovitan pöörduda ikka arsti vastuvõtule, et täpne diagnoos ja ravi-plaan ( tõenäoliselt kirurgiline ) paika panna. Lugupidamisega, dr. Peep Pree