Väikese sõrme protees 21.06.22 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Elukaaslasel on lapsepõlves juhtunud trauma tõttu eemaldatud väikese sõrme ots. Puudu on ainult kõige distaalsem ots ning valusid ei esine.
Kuna ta töötab IT alal, sooviks ta sõrme proteesi, et ergonoomilisemalt arvuti klaviatuuri kasutada. Internetis otsides ei leidnud kohta, kuhu pöörduma peaksin ja kes probleemi lahendamisel aidata saaks.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere !
Paraku meie kliinikus sellise asjaga ei egelda. Soovitaksin uurida ortopeedide käest.
Lugupidamisega, dr. Peep Pree