nina kõverus 12.04.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Lapsena saadud trauma tagajärjel on minu nina sisesein kõver, samuti nina kergelt konksus. Ninna koguneb tihti nö. konne mida tuleb pidevalt välja koukida, et parem hingata oleks. Tean, et tehakse operatsioone haigekassa kulul sisekõveruste paranduseks aga kui palju maksab kui tahaksin ka väliselt nina korda saada.

Lugupidamisega

Jaanus

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Jaanus,

Kui operatsioon piirdub ainult nina luulise osa kõveruse korrigeerimisega, on maksumus 28000 krooni, kui sama operatsiooni käigus korrigeeritakse ka vaheseina kõverus, maksab üldnarkoosis teostatav operatsioon koos operatsiooni-järgse kliiniku-öö ja vajalike hilisemate sidumiste-kontrollis-käikudega kokku 35000 krooni.

Lugupidamisega, Dr. Peep Pree