Cruroplasty- kas Eestis tehakse? 11.06.21 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Cruroplasty on tõhus meetod sääre korrigeerimiseks, põhjus miks soovin: võimetus spordis soovitud tulemusi saavutada (kulturism). Kas säärte implantaatide paigaldamine on Eesti võimalik?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks ei oska ma Teile parimat vastust anda. Meie kliinikus selliseid operatsioone ei tehta, aga kõikide Eesti võimaluste kohta minul informatsiooni ei ole. Lugupidamisega, dr. Peep Pree