kurenoka jälg 04.04.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tibu sündis 29. rasedusnädalal keiser lõikuse abil. Tema kuklal ja kulmude vahel on punane laik. Nüüd 1,4 aastasena ei ole laigud sugugi heledamaks muutunud. Kas otsmikult on seda laiku võimalik "eemaldada"? Kuidas?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Arvan, et tegemist on healoomulise veresoonkonna kasvaja - hemangioomiga.

Tänapäevane ravi oleks spetsiaalse laseri kasutamine. Soovitaksin konsulteerida sobiva aja osas oma lastearstiga. Tean, et selline laser onTallinnas Cleanline ilusalongis.

Lugupidamisega, Dr. Peep Pree