Haava paranemine 18.09.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Ombluse kohale takkinud kärna eemaldamisel oli selle all auk.kuidas Teile tundub,kas selline auk kasvab ise kinni?Kas augu ümber olev punetus on normaalne voi vaja hetkel väga mures olla?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Foto pōhjal on küll raske täpseid ravijuhiseid anda, soovitaksin siiski kirurgile näitama minna. Lugupidamisega, dr. Peep Pree