Silmaalused veresooned 27.07.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kuidas saada ja kas saabki lahti silmaalustest veresoontest? Ma arvan, et need on pärilikud või lihtsalt õhukese naha tõttu väga silmapaistvad. Veresooned häirivad väga ja ei taha ilma peitekreemita väljagi minna. Milline protseduur oleks parim nende eemaldamiseks ja kuhu pöörduda? Palju võib maksma minna?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Ega kirurgialgi mingit "imeravimit" või operatsiooni/protseduure pakkuda ei ole. Soovitaksin siiski konsulteerida ilusalongides naha/nahaaluskoe protseduuride osas. Lugupidamisega, dr. Peep Pree