meeste lõtvunud näonaha korrigeerimine 11.02.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Austatud dr. Pree,

kas meestele on üldse mõeldav sooritada näo ringlõikust (nähtavate armide tõttu) või jäävad sellise operatsiooni puhul armid siiski nii varjatud, et ei tekita küsimusi ega probleeme igapäevaelus. Või on mingit muud liftingu vormi, andmaks tunduvalt noorendavamat ja värsket efekti. Muidu on nahk igati korras ja suhteliselt kortsudeta, küll on aga nähtav allavajumine.

Tänan ette!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Vaatamata Teie poolt antud kirjeldusele on siiski kirja teel raske otsustada, kas face-lift e. näo-tõstmisoperatsioon Teie puhul ka hea tulemuse võiks anda.

Üldiselt vastates peab ütlema, et loomulikult tehtakse seda operatsiooni ka meestele vaatamata operatsioonist jäävatele armidele, mis minu kogemuse põhjal siiski oluliseks probleemiks ei ole.