piercing(augustamine) 22.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas eestis on võimalik intiimseid kehaosasid (rind;häbe) augustada/rõngastada? Kui on võimalik, kes seda teeb ja kus?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Kindlasti on.Teatud kehaosadel tehakse seda ka Clinicas (mitte küll suguelundite osas). Kahjuks ei oska Teile ka täpset informatsiooni anda, küsiksite ehk infotelefonist.