Ateroom põsel 19.01.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
9 aastat tagasi tekkis ateroom põse peale.
Perearst ei soovitanud seda ära võtta, sest see ei olnud üldse nähtav, ning mind ka eriti ei häirinud. UH uuringud näitasid, et ateroom on korrapärase kujuga ning 0.5-1cm suurune.
Tahan nüüd sellest lahti saada,
mind huvitab sellise operatsiooni hind ning see, kui suured armid võivad peale operatsiooni jääda?
Ise olen 26 aastane doktorant.

Lugupidamisega,
N.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud doktorant N ! Tere ! Meie kliinikus maksab selline operatsioon 3000 krooni. Väike arm jääb kindlasti. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree