vigastatud sünnimärk 15.12.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Vigastasin kaenla all olevat väikest sünnimärki (raseerides). Peale pesu nägin, et veritseb natukene. Sünnimärk ise on alles. Panin peale plaastri (millel side all, et ei kleepuks siis sünnimärgile). Kas saa on nüüd väga ohtlik? Peaksin kohe pöörduma arsti poole? Nahaaarstile on kindlalt järjekord, perearsti näeksin järgmisel nädalal. Mida ma tegema peaksin? Kas hoida plaastrit koguaeg peal?
Vastust ootama jäädes, Triin

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere Triin! Arvan, et midagi ohtlikku praegu ei ole. Kui see sünnimärk hakkab nüüd "kiiremini kasvama", võiks küll minna seda plastikakirurgile või onkoloogile näitama. Plaastrit peal hoida enam ei ole vaja. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree