Rinnaprotees 16.11.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Mulle paigaldati rinnaproteesid rinnalihase peale. Kuna olen suhtliselt sale, on protees katsudes hästi tuntav ning kohati isegi on selle kontuurid ka näha.
Kas proteeside ümberpaigaldamine rinnalihase alla oleks lahendus? Millised miinused/plussid kaasnevad sellega?

Kena päeva
Maria

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Maria! Kahjuks ei oska küll ilma Teie rindu nägemata midagi täpset arvata. Ehk peaksite arutama oma probleeme kõigepealt ikkagi Teid opereerinud plastikakirurgiga. Minu arvamuse saamiseks on vajalik tulla Clinicasse minu vastuvõtule. Lugupidamisega, dr. Peep Pree