Huulte modelleerimine 20.07.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lugupeetud dr. Pree,

minu huulet on üsna väiksed, peened ja isegi asimmetrilised. Kosmeetika kasutamisel pean alati huultejoont kõvasti korrigeerima. Eriti palju "joonistamist" tuleb teha ülahuulega ja probleem pole ainult suuruses vaid huulte kujus . Olen nüüd väga väsinud sellisest joonistamisest ja olukorrast, et olen praktiliselt sunnitud kasuatada alati palju meiki. Samuti seda valet joont on mõnikord näha ja see on muidugi päris inetu. Usun, et olen moraalselt valmis kirurgiliseks lahendamiseks ja tahaks saada algupärast kindlat info. Nimelt:

Mis kliinik/arst Eestis tegeleb selliste operatsioonidega ja on selles kogenud ja usaldusväärne? Kas kuskil saab näha n.ö. "enne" ja "pärast" pilte? Milles täpselt seisneb protseduur ja mitu päeva kestab mittetöötamise periood? Mis on võimalikud riskid, kõrvaltoimed, ebaõnnestunud operatsioonide statistika? Samuti mind huvitab sellise operatsiooni hind ja millega ma peaks alustama?

Lugupidamisega,
N.F.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud N.F. Huulte kuju modelleeritakse nii kirurgiliste operatsioonidega kui ka täite-süstidega (vt. www.restylane.com). Parima lahenduse Teie jaoks saate valida ikka plastikakirurgi konsultatsioonile minnes. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree