Kõrvalestade pea ligi toomine 07.12.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, kui palju maksab kõrvalestade pea ligi toomine (M, 29). Kaua kestab taastumine, missugused on võimalikud ebameeldivused seoses operatsiooniga?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! "Eemalduvate kõrvade" plastikaoperatsioon kohaliku tuimestusega maksab Clinicas 9400 krooni, teiste kliinikute hinnakirju ma ei tea. Esimesed 2 - 3 operatsioonijärgset päeva on kindlasti teatav valulikkus. Mina soovitan oma patsientidele kanda toetavat sidet 2 - 3 nädalat. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree