kõverad jalad 17.10.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen noor naine ja õnnetu oma kõverate jalgade pärast - ei saa kanda lühikest seelikut ega liibuvamaid pükse. Kas sellise looduse "õnnistusega" peab lihtsalt leppima?

Tänan.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kahjuks ei selgu teie küsimusest, millises osas Teie jalad "kõverad" on ja seega kas tegu on luulise, lihaselise või hoopiski naha-alusest rasvkoest tingitud probleemiga. Soovitaksin siiski pöörduda plastika-kirurgi konsultatsioonile.