rindade erinev suurus 31.05.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mul on üks rind teisest tunduvalt suurem ja olen käinud mammoloogi juures Hiiul, mingit viga ei leitud, kuid arst soovitas pöörduda plastilise kirurgi poole. Ma soovin, et mõlemad rinnad oleksid ühe suurused. Olen 31 aastat vana ja kahe lapse ema. Keda soovitate ja kui palju selline asi võiks maksma minna?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kirurgiliselt on võimalik tõesti ka ainult üht rinda korrigeerida. Soovitada võib ikka vaid litsenseeritud plastikakirurge. Teiete kliinikute hinnakirja minul ei ole, Clinicas maksab ühe rinna vähendusplastika umbes 28 000 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree