arm ninajuurel 25.04.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tervist! Selle aasta jaanuarikuus tekkis ninajuurele furunkel, mis avanes ise ja tekitas 2 mädakollet. Sellest on jäänud 2 atroofilist armi näole. Mida oleks võimalik nendega peale hakata. Siiamaani olen määrnud c-kadermi silikoongeeli, aga nagu oli ka arvata, siis atroofilise armi puhul see suurt tulemust ei anna.

N.30

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kui muud ei aita, siis on ehk abi armi plastikaoperatsioonist, millega saab tekitada uue armi, mis loodetavasti on nahaga tasapinnas. Selleks on aga kindlasti vajalik minna kirurgi konsultatsioonile. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree