kulmud 08.02.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

ma tahaks teada palju makasb kulmude tõstmine?mul on kulmud üpris madalad ja kulmude all olevat nahak nagu vajuks silmade peale.ja kas oleks nagu võimalik kulme tõsta kuidagi kõrgelmale?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kulmude tõstmine on võimalik kahte meetodit kasutades - kas koos otsmiku plastikaga või koos ülalaugude plastikaga. Kumb nendest meetoditest Teie puhul parem oleks, on võimalik vastata vaid personaalse konsultatsiooni käigus, milleks soovi korral saate broneerida aja tel-l 7348553 või 5147100. tervitustega, Dr. Peep Pree