alalaugude lõikus 01.02.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!Soovin teada,kus jääavad armid peale alalaugude lõikust,tean et ripsmete alla,kas silma välisnurkades ka tehakse õmlust ja kui nähtavaks ja kui kauaks see jääb nähtavaks?
Lidia

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Liidia ! Te teate päris õieti, et alalau operatsioni korral jäävad armid nii ripsmete all ja ka silma välisnurga lähedusse. Kõik armid teatud aeg punetavad ja see on küllaltki individuaalne (keskmiselt 3 - 6 kuud). Teatud juhtudel on alalugude operatsioone võimalik teha ka ilma väliste lõigeteta, silma poolselt. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree