rasedusarmid 16.01.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

7aastat tagasi peale rasedust jäid mulle kõhule rebendid mis ei anna mulle siiani rahu.Olen proovinud palju erinevaid kalleid kreeme,trenni aga nahk kõhul on kole ja häirib mind.Olen käinud teie juures konsultatsioonil ja te arvasite et kui opereerida jääb alakõhtu ja naba piirkonda arm mis ei ole ka just kõige parem lahendus.Aga selline lõtv armiline nahk ei anna mulle rahu...veel on mul kõhul palju sünnimärke nii suuri kui väikeseid.Kas on mingi muu moodus kõhtu kohendada peale lõikuse?Ja kui laseksin suurendada rinda kas see tõmbaks kõhtu pingumale?Olen 29 aastane ja tahaks ilma kompleksideta käia ranna jne

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kuna Teie küsimus on anonüümne, siis ei ole kahjuks võimalik ka personaalselt vastata, kuid üldine arvamus on küll selline, et kui ollakse juba proovinud kreeme, massaaže ja muud, siis lõpuks jõutakse ikka kirurgia juurde. Kuna me allume kõik Maa külgetõmbejõule, siis vaevalt kõrgemal asetsevad, suurendatud (ja seega ka raskemad) rinnad saaksid madalamal asuvat kõhunahka oluliselt kestvalt pingumale tõmmata ja seal hoida. Ehk oleks vastus konkreetsem peep@clinica.ee aadressil kirjutades. Tervitustega, Dr. Peep Pree