punane nägu 01.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 39-aastane naine ja probleemiks punane nägu. Just peale füüsilist pingutus on mu nägu hirmus punane. Mulle küll tundub,et see ei ole päris normaalne. Olen olnud alati kergelt punastaja,aga sellist punaseks minemist on olnud ehk viimased 3-4 aastat. Kas iluravi asjatundjad saavad mind aidata?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Mina isiklikult Teid küll aidata ei saa. Ehk oleks mõttekas uurida Tallinnas CleanLine Erakliinikust või Vitakliinikust kapillaaride laser-ravi kohta. Tervitustega, Dr. peep Pree